Apie mus

Elektroninė parduotuvė Linen By Linas priklauso UAB „Linas LT" įmonei.

UAB „Linas LT" viena didžiausių linų tekstilės gamintojų Lietuvoje ir Baltijos valstybėse. Gilios tradicijos, ilgametė darbo patirtis puoselėjama nuo 1957 m. įkūrus Panevėžio linų kombinatą. 1993 m. Panevėžio valstybinė įmonė „Linas“ reorganizuota į akcinę bendrovę „Linas“. 

UAB „Linas LT"  Lietuvių kapitalo įmonė natūralumą ir modernumą vertinantiems klientams siūlo aukštos kokybės gryno lino, puslininius, baltus, dažytus, margintus, languotus, juostuotus, žakardinius, dvisluoksnius audinius namų tekstilei ir drabužiams.  Šiuo metu įmonėje dirba per 200 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Daugiau nei 60 metų veiklos patirtį turintis „Linas“ eksportuoja per 70 proc. savo produkcijos ir turi tvirtas pozicijas pasaulinėje tekstilės gaminių rinkoje. Kaip pagrindinius konkurencinius pranašumus bendrovė siūlo užsakymų vykdymo greitį, lankstumą, aukštą ir stabilią gaminių kokybę bei gamybą pagal individualius užsakymus. 

 

Nuo 2003 metų bendrovė dirba pagal visuotinai pripažintus kokybės reikalavimus, atitinkančius OEKO-TEX 100 standartus.

Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų elektroninėje parduotuvėje. Norime jums pasiūlyti itin platų lininių gaminių bei audinių asortimentą, kurio tikrai nerasite jokioje kitoje parduotuvėje. Jūsų patogumui sukūrėme itin paprastą ir aiškią navigaciją, lengvą būdą išsirinkti ir įsigyti norimas prekes bei greitą pristatymą tiesiai iš mūsų įmonės sandėlio.

Linen By Linas internetinė parduotuvė priklauso  UAB „Linas LT" . Internetinė parduotuvė pradėjo veikti nuo 2011 m. Parduotuvės asortimentą sudaro: lininiai ir puslininiai audiniai, lininiai verpalai, drabužiai, stalo gaminiai, patalynė, virtuvės gaminiai, užuolaidos  ir kiti aksesuarai.

Tikslas - pristatyti ir prekiauti mūsų, Lietuvoje gaminamais, natūraliais, draugiškais gamtai, lininiais audiniais bei siūtais gaminiais.

Mūsų parduotuvėje siūlomi gaminiai skirti tiems, kurie nori sukurti jaukius namus, mėgsta siūti ar gaminti rankdarbius bei ieškantiems išskirtinių dovanų artimiesiems ir draugams. Visa siūloma produkcija yra pagaminta Lietuvoje ir parduodama tiesiai iš mūsų sandėlių, be jokių tarpininkų, kas garantuoja geriausią kainos ir kokybės santykį.

 

Maloniai kviečiam apsilankyti ir mūsų firminėje parduotuvėje, kurioje rasite dar didesnį asortimentą.

Mūsų firminė parduotuvė „Gija“ įsikūrusi S.Kerbedžio g. 23, Panevėžyje.

 

Linkime malonių apsipirkimo akimirkų!

Jeigu patiko mūsų gaminiai, bet norėtumėte pateikti individualų užsakymą pagal savo spalvas ar modelius, taip pat,  jeigu norite įsygyti didesnį kiekį gaminių ar audinių, mielai prašome kreiptis į mūsų pardavimų vadybininkus, kurie Jums patars ir padės.

Kontaktus didmeniniams užsakymams rasite čia

 

Atkreipkite dėmesį, kad minimalus kiekis audinio didmeniniams užsakymams ir gamybai yra 400 metrų (vienai spalvai ar piešiniui).

Lankstus prekių grąžinimas

Visas prekes galite grąžinti per 14 dienų (su tam tikromis išimtimis ir taisyklėmis).

 

Lankstūs atsiskaitymo būdai

Jūsų patogumui – atsiskaitymas su Paysera, galite atlikti mokėjimą per elektroninę bankininkystę, Paysera sąskaitą  arba atsiskaityti kredito, debeto kortelėmis. Taip pat galima apmokėti ir pagal išankstinę sąskaitą ar naudojantis Paypal sistema.

 

Platus prekių asortimentas

Mūsų prekių asortimentą sudaro daugiau kaip 400 namų tekstilės gaminių bei 200 skirtingų audinių, kurių nerasite niekur kitur. Kai kurie gaminiai kuriami specialiai tik šiai parduotuvei, todėl itin tiks ieškantiems išskirtinių pasiūlymų ar idėjų.

 

Geros kainos

Visos prekės tiesiai iš mūsų sandėlių, todėl nėra jokių tarpininkų mokesčių. Taip pat mūsų parduotuvėje rasite gaminių smulkioms ir ypatingoms progoms, tad kainos prasideda nuo 1EUR.

 

Ypatingi pasiūlymai

Labai dažnai organizuojami išpardavimai, sandėlių valymo akcijos, kurių metu pateikiami geriausi pasiūlymai.

 

Dovanų idėjos

Kiekvienai šventei ar progai kuriame naują kolekciją, todėl kaskart užsukę tikrai rasite kuo nustebinti savo artimuosius.

 

Viskas, ko reikia rankdarbiams

Siūlai nėrimui, medžiagos siuvimui, ir daug idėjų mūsų naujienlaiškiuose bei Facebook profilyje